O firmie

Założona w 1995 roku firma Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy Spółka Jawna, jest liderem w produkcji wysokiej jakości kruszyw budowlanych i drogowych. Od 2011 roku, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i nasze własne, wysokiej jakości kruszywo, z powodzeniem tworzymy również betonowe prefabrykaty.

Nasz asortyment stworzyliśmy, biorąc pod uwagę zarówno potrzeby klientów instytucjonalnych i dużych projektów infrastrukturalnych, jak i osób indywidualnych, które pragną wzbogacić swoje otoczenie o niepowtarzalny, estetyczny element betonowy.

W ofercie naszej firmy znajdziesz kostkę brukową, płyty ogrodowe i tarasowe, palisady, krawężniki i obrzeża. W każdej z tych kategorii znajdują się rozmaite warianty produktów, aby każdy mógł idealnie dopasować model do potrzeb swojego projektu. Warto zaznaczyć, że niektóre z naszych produktów są dostępne w wykończeniach uszlachetnionych, które dodatkowo podkreślają wizualne atuty i walory estetyczne przestrzeni, w której są wykorzystywane.

Pod marką NATRIX sprzedajemy nasze wysokiej jakości prefabrykaty, która w krótkim czasie stały się synonimem doskonałości i niezawodności, odnosząc sukces na rynku. Stale dostosowujemy nasze procesy produkcyjne do najnowszych norm PN-EN, produkcja jest nieustannie monitorowana i kontrolowana przez system Zakładowej Kontroli Produkcji.

Szczycimy się tym, że nasze prefabrykowane produkty zdobyły uznanie nie tylko na rodzimym rynku, ale również wśród Klientów z Litwy. Jesteśmy dumni, mogąc dostarczać nasze produkty do tak szerokiego spektrum Klientów, zapewniając wysokiej jakości rozwiązania dla różnorodnych projektów budowlanych.

Natrix wchodzi w skład grupy Kapitałowej
ZPK Rupińscy

Galeria